Czy lekarz rodzinny pomoże w ustaleniu przyczyny mojego problemu?

Zamierzam pójść do lekarza rodzinnego,zaraz po septoplastyce po dniu 9 mają ok dwóch lub 3 (2-3tygodniach)po rekonwalescencji septoplastyce oraz po neurologu 4 kwietnia o ile nie będzie przedstawiona wizyta powód dwa tygodnie rezonans magnetyczny.Planuje pójść do lekarza rodzinnego z powodu wymiotów i zastanawiam oraz przemyślan ,czy lekarz rodzinny zleci badania krwi jakieś czy skieruje do specjalisty,bo po zjedzeniu śniadania,przed śniadaniem ok 7.30,zdarza się 8.30 że wymioty ,czy lekarz rodzinny pomoże dojść co jest przyczyną i porobi badania czy skieruje do specjalisty i jakiego do gastrologa czy bardziej internisty czy do innego

Dzień dobry,

właściwym lekarzem w opisany problemie będzie właśnie lekarz rodzinny który zapozna się z problemem i wykona badanie fizykalne po którym zleci odpowiednią diagnostykę badanie oraz obrazowe. Również w razie potrzeby do odpowiedniego specjalisty w celu konsultacji, specjalistycznej diagnostyki, leczenia. Wskazane aby Pan wziął ze sobą odpowiednią dokumentacje medyczną leczenia.

Pozdrawiam