Czy losowe stosowanie tabletek antykoncepcyjnych osłabia ich skuteczność?

Witam, Od dnia 22 marca zaczęłam stosować tabletki vibin mini. Mimo, że czytałam ulotkę, przeoczylam informacje o tym, że trzeba brać różowe tabletki zaczynając od górnego rogu i brać je zgodnie z ruchem strzałek. Brałam je po prostu losowo. Czy ma to wpływ na zajście w ciążę nawet jak nie dochodziło do wytrysku? Dnia wczorajszego wzięłam pierwsza biała tabletkę. Czy mam się czego obawiać?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie ma się czego obawiać, każda tabletka ma taki sam skład.
Pozdrawiam