Czy luteina może wywołać brązowe plamienia?

Witam , proszę o poradę .Mianowicie chodzi mi ze 26.11 mialam miesiączkę trwała 5 dni. Po dwóch dniach po miesiące pojawiło się brazowe plamienie .I trwa do dziś. Pobolewa mię trochę brzuch i plecy.Byłam u mojej lekarz , w badaniu, powiedziała ze wszystko jest ok Zrobiła mi cytologie i czekam na usg.Zaznaczę ze biorę luteline 100mg od 16 dnia cyklu przez 10 dni.To juz czwarty cykl z lutelina.Do tego biorę Bromergon 1/4 tabletki 3 miesiąc .Pani doktor mówi ze to normalne przy braniu luteliny, takie plamienia .Tylko przyznam że tak mam po raz pierwszy. I bardzo się martwie , czy napewno tak jest. Czy lutelina tak działa , że mogę mieć brazowe delikatne plamienia.Bo może to polip?

Jeśli Pani doktor nie stwierdziła polipa to na pewno go nie ma i skoro twierdzi, że plamienia to normalne następstwo stosowanych leków to nie ma powodu do niepokoju i należy postępować dalej jak zaleca ginekolog prowadzący.