Czy mam się czego obawiać przy takim wyniku rezonansu kręgosłupa?

Dostałam wynik rezonansu magnetycznego a w nim tak napisane zmianyzwyrodnieniowe krążka Mk.L5-S1 z obniżeniem wysokościowe sygnału oraz zwyrodnieniem blaszek granicznych typu modic / nierowny zapis dolnej blaszki granicznej trzonu L5,na poz.L5-S1kregozmyk przedni1//st.z przemieszczeniem trzonu kręgów o 7mmwzgledem siebie ogólna wypuklina krążka Mk zmodelowaniem worka oponowego spłyceniem zachylkow bocznych i obustronnym zwężeniem otworów m-kregowych z modelowaniem korzeni czy to poważne i mam czego się bac

Najważniejszy wywiad, objawy, stan, sprawność, tryb życia, pracy Pacjenta; Opis i obraz MRI do interpretacji klinicznej: z opisu raczej mierne zmiany zwyrodnieniowe : " Dostałam wynik rezonansu magnetycznego a w nim tak napisane zmianyzwyrodnieniowe krążka Mk. L5-S1 z obniżeniem wysokościowe sygnału oraz zwyrodnieniem blaszek granicznych typu Modic / nierówny zapis dolnej blaszki granicznej trzonu L5,na poz.L5-S1kregozmyk przedni1//st.z przemieszczeniem trzonu kręgów o 7 mm względem siebie ; ogólna wypuklina krążka Mk z modelowaniem worka oponowego, spłyceniem zachyłków bocznych i obustronnym zwężeniem otworów m-kręgowych z modelowaniem korzeni "