Czy miesiączka trwająca już 10 dni to normalny stan?

Witam mój problem polega na tym, że zgubiłam jedną tabletkę antykoncepcyjną i przez to nie robiłam przerwy między opakowaniami (vibin mini) dostałam miesiączki 3 dni za wcześnie i trwa ona już 10 dni. Czy to normalne?

Dzień dobry, przy braku przerwy może się tak wydarzyć. Jeżeli sytuacja powtarzałaby się lub przedłużała, proszę udać się do ginekologa.