Czy mogę być chora na inne choroby niż SM?

Dzień dobry od tyg mrowieją mi stopy w pozycji siedzacej. I odczuwam jakby takie osobienie całych nóg. Byłam u neurologa pani doktor skierowała mnir na rezonans z racji tez takiej ze moja babcia choruje na Sm. Czy mogę być chora na inne choroby nóż SM?czy nerwica może objawiać się takimi dolegliwościami? Bardzo się boje ze jestem chora na sm.

Witam!
Zgłaszane przez Panią objawy niczego konkretnego nie sugerują. Dziedziczność przy SM to mit. Natomiast badanie RM głowy należy zrobić bo inaczej będzie Pani żyła w ciągłym lęku. Poza RM należy rozszerzyć w miarę potrzeby diagnostykę. Śmiało proszę zrobić zlecony RM!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.