Czy to może być sm lub nerwica?

Witam od 2 miesięcy mrowieją mi palce u lewej stopy łączyłem to z tym ze w pracy upadło mi coś na nią a 2 tygodnie temu zaczęło się od problemów z sikaniem po sikaniu czułem ze mam tam mokro i czasem miałem jeszcze jakieś kropelki mimo strzepania i dalej mialem wrażenie ze chce mi się sikać to trochę łączyłem z wizytą dziewczyny i ze może czymś się zaraziłem 2 dni później miałem dziwnie osłabiona lewą rękę myślałem ze to od spania na niej trwało to kilka dni z tym sikaniem dalej mam problem Potem kilka dni spokój z ta ręka tylko dalej te sikanie i do teraz czyli oś 2 tygodni pojawiły mi się różne drętwienia drętwienia prawego uda co irytuje podczas chodzenia i drętwienie kciuka lewego miesiąc temu miałem rezonans magnetyczny głowy z kontrastem i wyszedł dobrze eeg tak samo i badanie przez neurologa czy to może być sm czy nerwica.

Witam! Pański opis plus prawidłowe badania, szczególnie RM głowy i EEG przemawiają raczej za nerwicą. Jeżeli idzie o problemy z moczem to powinien się wypowiedzieć urolog lub wenerolog. Po wyjaśnieniu spraw intymnych proponuję skontaktować się z Poradnią Zdrowia Psychicznego i po zrobieniu kilku testów, określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatności na sugestię zaproponują odpowiednie postępowanie - zazwyczaj jest to psychoterapia z ew. wzmocnieniem lekami p/lękowymi. Powodzenia W. Łuczkowski.