Czy mogę być w ciąży? Byliśmy zabezpieczeni

Ostatnia moja miesiączka była 19 października, kochałam się z moim chłopakiem 1 listopada obliczyłam, że to były moje dni płodne... Kochaliśmy się z prezerwatywą i jak miał wytrysk robił to na zewnątrz w prezerwatywie... Było tak 3 razy pod rząd tyle, że za każdym razem chodził się umyć czy jest możliwość że zaszłam w ciążę?

Witam serdecznie!

Jeżeli nie doszło do kontaktu spermy z Twoimi narządami rodnymi szanse na ciążę są bliskie zero. Prezerwatywa nie jest najskuteczniejszą metodą zabezpieczenia, ale prawidłowo stosowana daje nam do 98% szans skuteczności.

Jeżeli Twój partner mył się po każdym zbliżeniu, zakładał nową prezerwatywę to nie masz powodu do niepokoju.

Pozdrawiam