Czy mogę być w ciąży po stosunku przerywanym w 9 dniu cyklu?

Witam, odbyłam stosunek przerywany w 9 dniu cyklu z tym ze w pochwie partner był przez moment a do jego końca upłynęło jeszcze dużo czasu.Moje cykle są od 31 do 33 dni. Test ciążowy 13 dni po stosunku negatywny. Czy mogę być w ciąży?

Lek. Paweł Szadkowski

9 dzień cyklu u Pani powinien być dniem niepłodnym, skoro test jest negatywny, nie jest Pani w ciąży.