Czy mogę normalnie ćwiczyć w takim przypadku?

Witam, około 10 dni temu złamałam paliczek palca 3,mam gips na 6 tyg i moje pytanie brzmi gdyż jestem osobą aktywna fizycznie czy można normalnie biegać i ćwiczyć np brzuch i Dolne części nie obciążające ręki? Pozdrawiam

Szanowna Pani, w mojej ocenie może Pani wykonywać wszystkie ćwiczenia nie obciążające uszkodzonej kończyny. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.