Czy mogę normalnie przyjmować tabletki do zabiegu wycięcia guzka?

Witam, Mam endometriozę w bliźnie po cesarskim cięciu. Mam zaplanowany zabieg operacyjny wycięcia guzka na 7. 10.2018 r. w znieczuleniu ogólnym. Przyjmuję regularnie beto 50 zk i tabletki antykoncepcyjne symbella. Czy mogę normalnie przyjmować te tabletki do zabiegu, czy nie ma żadnych przeciwwskazań? Nie zostałam poinformowana na ten temat.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Beto ZK powinna Pani stosować. Co do antykoncepcji powinna Pani uzyskać tą informację od lekarza prowadzącego.