Czy mogłam zajść w ciążę poprzez ocieranie penisa o brzeg pochwy?

Mam pytanie wczoraj troszkę zabalowałam ze znajomymi i zaczęłam się całować z chłopakiem. Po pewnym czasie "trafiliśmy do łózka" i on dotknął swoim penisem moja "golą" pochwę.
Czy jest możliwość, że jestem w ciąży poprzez dotyk penisa o "rant" mojej pochwy?

Dzień dobry!

Jeśli na penisie było choć trochę wydzieliny mogła ona zawierać plemniki. Istnieje więc bardzo niewielkie prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.

Z poważaniem