Czy moje wyniki bhcg wskazują na ciążę?

Witam jestem 10 dni po owulacji po 5 dniach zrobiłam test bthcg wyszedł < 1.20 następnie znowu po 4 dniach zrobiłam test i wyszedł wynik < 0,2 czy mogę być w ciąży dodam ze robiłam w rożnych przychodniach i mogą być inne interpretacje , wskaźniki w rożnych laboratoriach

Lek. Paweł Szadkowski

Oba wyniki są ujemne, ale mogło być zbyt wcześnie od stosunku, aby wynik betaHCG był wiarygodny.