Czy możliwa jest choroba nadnerczy u 37-latka?

Witam! Czy poniższe wyniki mogą świadczyć o jakiejś patologii nadnerczy: 1) Kortyzol g.8.00 27.5 uq (norma 6,2-19,4 uq) 2) Kortyzol g. 13.00 2,95 uq (norma 4-20 uq) 3)kortyzol g.20.00 3,74 uq (norma 2-10 uq) 4) Progesteron g.8.00 0,22 ng/ml (norma 0,2-1,4 ng) 5)Prolaktyna 375,3 ulU/ml (norma 86-324,0) Ogólnie przekroczony poranny kortyzol, popołudniowy poniżej normy, przekroczona prolaktyna poranna? Badania zrobione poranne na zlecenie lekarza POZ. Czy mam mieć powody do niepokoju? Czy to normalna praca nadnerczy, czy tak ma być? Ogólnie od 2 lat mam pogorszony sen, jestem senny popołudniu, a w nocy ciężko mi zasnąć. Czy istnieje jakieś badanie nadnerczy?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Potrzebne są dokładniejsze badania. Te wyniki, które Pan posiada proszę skonsultować z lekarzem który zlecił to badanie.