Czy możliwa jest ciąża martwa u 32-latki?

Dzień dobry. Mam takie pytanie. Mam nieregularne cykle około 28-31 dni. Ostatnia miesiączka miałam 23marca. Beta 2 maja byla 2414.000 A dzisiejsza 18586.62. Dziś bylam na ust i nadal nie widać serduszka. Beta rośnie zarodek jest. Lekarz kazał mi przyjść do szpitala za 2 dni. Nie wiem co mam robić bo nie mam pewnosci do tego ze to ciąża martwa. Proszę o odpowiedź.

Lek. Michał Lenard

Powinna Pani zgodnie z zaleceniem zgłosić się do szpitala w wyznaczonym terminie. Zostaną tam przeprowadzone dalsze badania, które pozwolą na postawienie diagnozy i odpowiednie postępowanie. Pozdrawiam!