Czy możliwe jest, aby zmiana ta była manifestacją chłoniaka?

Witam, w prawym dole nadobojczykowym mam powiększony ( do ok. 40-50mm) węzeł chłonny(?), jest niebolesny, słabo przesuwalny, raczej miękki. Mam zdiagnozowanego oponiaka. Brak infekcji, powiększenie węzła zauważyłam przypadkowo okolo miesiąca temu, Od tego czasu brak zmian w wyglądzie węzła. Dodam, że często nie czuję się najlepiej (osłabienie, bóle głowy,- najprawdopodobniej związane z obecnością oponiaka(?)). Czy mozliwe jest, aby zmiana ta byla manifestacją chłoniaka? Dziękuję za odpowiedz

Szanowna Pani, myślę że nie aczkolwiek należy znaleźć przyczynę powiększenia węzła