Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 2 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy możliwe jest, że napięciowy ból głowy trwa ponad dwa tygodnie?

Czy możliwe jest, że napięciowy ból głowy trwa ponad dwa tygodnie? Ból rozpoczął się w wyniku stresującej wiadomości, po czym po wzięciu tabletki przeciwbólowej znacząco się zmniejszył, jednak od tamtego dnia ból głowy występuje codziennie, pomimu braku dalszego stresu. Zlokalizowany jest głównie w okolicy czoła i oczu jednak mam wrażenie, że "przenosi się" i jednego dnia boli strona prawa - nad okiem, skroń, ciągnie się aż do żuchwy, innego dnia boli strona lewa lub tylko w okolicy czoła. Jeżeli to nie sugeruje napięciowego bólu głowy to jakie mogą być inne jego przyczyny?
KOBIETA, 24 LAT 8 miesięcy temu

Przyczyny udaru mózgu

Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt.

Z zaprezentowanego przez Panią symptomu, wnioskuję , że jest to przewlekająca się odpowiedź Pani organizmu, na sytuację stresogenną.

Wskazana byłaby dla Pani zwyczajna rozmowa z Psychologiem, oraz osobista (kontrolna) konsultacja neurologiczna, celem diagnostyki symptomatycznej.

Gdyby miała pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i tylko zadowalającego samopoczucia Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy