Czy możliwe jest, że napięciowy ból głowy trwa ponad dwa tygodnie?

Czy możliwe jest, że napięciowy ból głowy trwa ponad dwa tygodnie? Ból rozpoczął się w wyniku stresującej wiadomości, po czym po wzięciu tabletki przeciwbólowej znacząco się zmniejszył, jednak od tamtego dnia ból głowy występuje codziennie, pomimu braku dalszego stresu. Zlokalizowany jest głównie w okolicy czoła i oczu jednak mam wrażenie, że "przenosi się" i jednego dnia boli strona prawa - nad okiem, skroń, ciągnie się aż do żuchwy, innego dnia boli strona lewa lub tylko w okolicy czoła. Jeżeli to nie sugeruje napięciowego bólu głowy to jakie mogą być inne jego przyczyny?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt.

Z zaprezentowanego przez Panią symptomu, wnioskuję , że jest to przewlekająca się odpowiedź Pani organizmu, na sytuację stresogenną.

Wskazana byłaby dla Pani zwyczajna rozmowa z Psychologiem, oraz osobista (kontrolna) konsultacja neurologiczna, celem diagnostyki symptomatycznej.

Gdyby miała pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i tylko zadowalającego samopoczucia Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605