Czy możliwe, że doszło do poczęcia u 19-latki?

Witam 5 dni przed okres uprawiałam seks z partnerem chwilę bez prezerwatywy trwało to moze 15 sek. później normalnie założyliśmy prezerwatywę okres miałam dostać wczoraj jednak jeszcze nie dostałam jaka jest szansa na zajście w ciążę ( w dni nie plodne)?
KOBIETA, 19 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry, stosunek przerywany w dni niepłodne wiąże się z mniejszym ryzykiem niechcianej ciąży,niż stosunek przerywany w dni płodne. Wskaźnik Pearla dla stosunku przerywanego w trakcie dni niepłodnych wynosi 4. Ale istotne jest spełnienie wszystkich warunków:

1. poprawnie określone dni płodne,

2. wycofanie członka z pochwy przed ejakulacją oraz nie dostanie się do pochwy preejakulatu. Zrealizowanie wszystkich warunków jest trudne,ponieważ nawet jeśli kobieta ma regularne cykle i potrafi odczytywać sygnału ze swojego ciała,to jedynak nie ma wpływu na czynniki zewnętrzne mające wpływ na długość cyklu.

Czynnikami tymi jest stres, choroby, leki.

Plus nawet dojrzały mężczyzna, który również dobrze zna własne ciało, w chwili silnego podniecenia, może nie zdążyć wycofać członka w odpowiednim momencie.

Zapraszam do artykułu:

https://www.google.com/amp/s/portal.abczdrowie.pl/na-czym-polega-stosunek-przerywany%3famp=1

https://www.google.com/amp/s/portal.abczdrowie.pl/prawdopodobienstwo-ciazy%3famp=1