Czy możliwe, że to może być jakaś infekcja?

Witam.Mam pytanie 3 tygodnie temu Poronilam w 6tc.I od tamtego momentu krwawie.Byłam na usg i okazało się ze po poronieniu zatrzymaj się skrzep w szyjce macicy.Podali mi tabletki na przyspieszenie procesu czyszczenia ale niestety nic nie pomogły pojawił się brzydki zapach krwi czy to może być infekcja?Obecnie jestem w Anglii.Czy mam mieć obawy? Zgory dziękuję

Szanowna Pani, ciężko mi to określić przez internet, najlepiej będzie jak uda się Pani ponownie do ginekologa