Czy możliwy jest rozwój wścieklizny w 4 miesiące po ugryzieniu przez psa?

Dzień dobry, czy możliwy jest rozwój wścieklizny w 4 miesiące po ugryzieniu przez psa? Ugryzienie miało miejsce w nogę. Nie wiem nic na temat tego psa. Interesuje mnie tylko to czy wścieklizna po takim czasie może się rozwinąc

Lek. Tomasz Budlewski

Zwykle 20-90 dni rzadko do roku czasu. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.