Czy można biegać na nartach po operacji halluksa?

Jestem trzy miesiące po zabiegu korekcji halluxa. Oczywiście nastąpił zrost kostny, co zostalo potwierdzone kontrolnym zdjęciem RTG, chodze w normalnym bucie. Miałam też rehabilitację na stopę - terapia manualna, masaże. Czy mogę pobiegać na nartach biegowych, czy to jeszcze za duże obciążenie dla stopy?

To pytanie powinna Pani skierować do prowadzącego fizjoterapeuty, gdyż zna on Pani problem. Zrost kostny to jedno a aktywności mięśni to zupełna inna kwestia. Do powrotu do zdrowia konieczne jest właściwe uruchomienia mięśni. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki