Czy można jednocześnie stosować Hydroxyzinum i melisę?

Czy można jednocześnie stosować Hydroxyzinum i pić melisę. Od miesiąca stosuję lek Hydroxyzinum na noc 10mg ale w dzień czuję również niepokój i podnosi mi się wtedy ciśnienie czy mogę w dzień pić herbatę melisę czy lepiej wziąć tabletkę.

Szanowna Pani,

proszę rozważyć pomoc dla siebie w formie psychoterapii, polecam paradygmat poznawczo - behawioralny. Może Pani pić melisę w ciągu dnia, na noc zażyć Hydroxyzinum, skuteczną metodą jest psychoterapia, farmakoterapię dobrze jest stosować zgodnie zaleceniami lekarza prowadzącego. Z wyrazami szacunku, Bożena waluś