Czy można mieć bolesność piersi 11 dni po stosunku?

Czy można mieć bolesność piersi 11 dni po stosunku przez przypadek zakończonym we mnie? Ostatnią miesiączkę miałam 15.10 Feralny stosunek był 24.10. Cykl mam 29 dniowy. Czy istnieje duże prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży? Miesiączkę mam dopiero mieć za 2 tyg i myślę czy wmawiam sobie objawy bolesności piersi i sutków. Przyznam, że nie chcę być w ciąży strasznie mnie to stresuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wykonać badanie beta hcg i udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.