Czy można nie czuć dotykania okolic intymnych podczas snu?

1.Czy możliwe jest, żebym nie czuła, że kuzyn (spalam z nim w pokoju i w lozku podczas pobytu) wkłada mi lce/ penisa do pochwy? Wtedy poszliśmy spac ok nad ranem, spaliśmy do 6. Czyli 2 h. Na nogach byłam 19 h. nie piłam nic, ani nie jadłam, wiec odurzenie odpada. Proszę o odowiedzieć, nie czułabym tego odczas snu? 2. Jesli on np siemasturbował to plemniki z niego mogl przejsc samoistnie na mnie? Byłamw piżamie, wiec pytam.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Pani sama powinna wiedzieć czy by się obudziła czy nie. Normalnie ludzie się budzą w takich sytuacjach jeśli nie są pod wpływem środków odurzających. Plemniki nie fruwają. Nie ma takiej możliwości by nasienie samo się przeniosło do Pani dróg rodnych. Sugeruję nieco zwiększyć swoją wiedzę z zakresu edukacji seksualnej. Niezbędne informacje znajdzie Pani na stronie www.ponton.org.pl