Czy można powiększyć stopy?

Witam, mam 19 lat, jestem niepełnosprawny, od urodzenia nie chodzę. Poruszam się na wózku inwalidzkim. Moim największym 'psychicznym' problemem są małe stopy. Mam stopy rozmiaru 34-36 i źle się z tym czuję. Czy jest jakaś możliwość / sposób abym mógł wywołać urośnięcie stóp? Co mógłbym / powinienem robić? Miałbym dzięki temu duży komfort psychiczny. Dziękuję za odpowiedź :)

Lek. Tomasz Budlewski

ewentualnie w tej kwestii mogłby się wypowiedziec ortopeda po konsultacji. niestety nie sadze aby mozna było coś z tym zdziałac.