Czy można stosować jednocześnie witamine D3+K2 i witaminę C?

Witam, Czy moja 75-letnia mama może przyjmować wit.D3+K2 przyjmując równocześnie ok. 800 mg wit C dziennie? Jeśli tak, to w jakich dawkach? Mama jest 6 tygodni po złamaniu ręki . Po zdjęciu gipsu okazało się, że kości źle się zrastają, są odwapnione, ręka bardzo boli. Mama choruje na Hashimoto i osteoporozę. Czy zabiegi laserowe, które jej zapisano można stosować w tej chorobie tarczycy? Jak można jeszcze wspomóc proces gojenia?

Konieczne są systematyczne ćwiczenia (5x dziennie) stawów przed i za złamaniem (powinny być wykonywane przez cały okres unieruchomienia), oraz obu ramion we wszystkich zakresach. Tempo wolne do średniego. Następnie przynajmniej 2x dziennie delikatny masaż okolicy złamania i bardzo delikatne ćwiczenia samowspomagane obszaru złamania. Wskazane pole magnetyczne i laser punktowo na obszar po złamaniu. Nie wolno stosować hydroterapii i ostrożnie z grzaniem, raczej schładzać przed ćwiczeniami.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki.