Czy można zajść w ciążę podczas kąpieli?

Witam, podczas kąpieli w wannie mój chłopak włożył mi 1/3 penisa do pochwy 3razy na ułamek sekundy, nie doszło do żadnego wytrysku, było to w pierwszy przypuszczalny dzień dni płodnych (przypuszczalny poniewaaz mam nieregularny okres). Z jednej strony myslimy ze to mało prawdopodobne żebym zaszła w ciąże ale z drugiej zaczęłam panikować co jeżeli. Za 10dni powinnam mieć okres ale myślenie otym mnie wykańcza. Prosze o rade czy jest duza szansa zajscia w takich okolicznosciach?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Możliwość ciąży istnieje choć jest ona znikomo mała. Dla pewności proponuję wykonać test ciążowy po przynajmniej 14 dniach od stosunku. Pozdrawiam