Czy można zaraz po stosunku zaaplikować sobie globulkę dopochwową tak profilaktycznie?

czy można zaraz po stosunku zaaplikować sobie globulkę dopochwową tak profilaktycznie? Mam częste infekcje i zastanawiam się czy by coś mi to pomogło zapobiegawczo po współżyciu

Lek. Tomasz Budlewski

Nie jest to standardowe postepowanie proponuje zastosować leczenie u Pani Oraz u partnera