Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 4 4 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co może oznaczać krwawienie po zmianie tabletek antykoncepcyjnych i przyjmowaniu globulek dopochwowych?

Witam, ginekolog stwierdził u mnie zapalenie pochwy i przepisał globulki dopochwowe Pimafucin. W tym samym czasie zmieniłam tabletki antykoncepcyjne na Belara (dzisiaj będę przyjmować 12 tabletkę ). wczoraj zaaplikowałam 5 globulkę, lekarz przepisał mi dwa opakowania, czyli 12 globulek. Niestety od dwóch dni zauważyłam krwawienie. Czy jest to normalne czy powinnam udać się kolejny raz do lekarza. Pozdrawiam
KOBIETA, 24 LAT 6 miesięcy temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Aleksandra Witkowska
82 poziom zaufania

Krwawienie może być związane ze stanem po leczeniu, jeżeli trwa kilka dni - warto jednak skonsultować się ponownie z ginekologiem. Po leczeniu globulkami należałoby zastosować kwas hialuronowy w glob. oraz probiotyk ginekologiczny

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy