Czy mydło z wodą usuwa na dobre spermę?

Lubię pisać do Państwa, bo udzielacie naprawdę potrzebnych porad. Jestem osobą bardzo ciekawą, ale dzięki takim osobom z waszego forum można się dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy. Chciałabym wiedzieć, czy po seksie oralnym, kiedy wyrzucając chusteczki ze spermą, po jednorazowym umyciu rąk z mydłem jest jakaś możliwość zapłodnienia? Chodzi o to, że po stosunku i po wyrzuceniu tych chusteczek poszam do łazienki umyć ręcę i jak to zrobiłam, to od razu zaczęłam myć pochwę (bez wytarcie w suchy ręcznik). Najpierw ręcę umyłam, a póżniej zaczęłam myćc pochwę. Czasami dobrze jest się zapytać niż później przed zbliżającą się miesiączką się denerwować. Pozdrawiam
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Nie ma możliwości, by zaszła Pani w ciążę w ten sposób, jeśli dokładnie umyła Pani ręce. Może Pani być spokojna. Doprowadzenie do zapłodnienia nie jest tak łatwe! Zazwyczaj konieczny jest pełny wytrysk do pochwy. Bardzo rzadko dochodzi do zapłodnienia poprzez przeniesienie nasienia na palcach lub wytrysku w okolice wejścia do pochwy. W Państwa przypadku nie ma właściwie takiej możliwości.

Pozdrawiam serdecznie!