Czy na moim zdjęciu rtg widoczna jest ósemka?

Dzień dobry, miałam wykonane zdjęcie RTG, czy to co widać w lewym górnym rogu (koło siódemki) to ósemka? Dodam, że zdjęcie było robione dwa lata temu, a ósemki w buzi ani śladu... Link do zdjęcia: https://files.tinypic.pl/i/00972/yeyt2u7i0su0.jpg

Tak, na pantomogramie widoczny jest zawiązek zęba 28 (lewej górnej ósemki). Jego położenie może wskazywać na to, że wyrzynanie w przyszłości będzie utrudnione. Proponuję udać się ze zdjęciem do stomatologa, który zbada Panią, prawdopodobnie zleci wykonanie aktualnego rtg i rozważy, czy ząb trzeba usunąć. Pozdrawiam