Czy na podstawienie wyników USG można ustalić termin poczęcia?

Witam, współżyłam w 9 i 14 dniu cyklu. Przeciętnie mój cykl ma 28 dni, czasami zdarzają sie kilkudniowe przesunięcia (ok 3 dni). Jestem w ciąży, pierwsze USG miałam wykonane w 7.2 tc wg OM - wiek ciąży z USG i OM pokrywały się idealnie. Wg USG z 11.4 i 13,1 tc jest rozbieżność 3 dni - płód jest o 3 dni starszy wg USG niz wg ostatniej miesiączki. Czy wg tych danych można ustalić na skutek którego ze stosunków doszlo do ciąży, jest to dla mnie b wazne ze wzgledow osobistych

Lek. Katarzyna Szymczak

Brakuje jeszcze daty ostatniej miesiączki, wtedy będzie można określić to w przybliżeniu.
Pozdrawiam