Czy nadmierna potliwość to skutek uboczny tych leków?

Dzień dobry, Mam depresje i biorę dwa leki trittico XR na noc 150 i dutilox 60 rano, od samego początku przyjmowania tych leków pocę się w nocy, czy to minie? Czy zmienić leki? Czy to po tych lekach. Pozdrawiam

Niestety nadmierne pocenie może występować przy przyjmowaniu wyżej wymienionych leków i jeśli nie minęło po pierwszym miesiącu ich przyjmowania to najprawdopodobniej już nie ustąpi.