Nanosilver PRODIAB a owrzodzenia podudzi

Dzień dobry, mam pytanie dotyczące działania leku Nanosilver. Czy Nanosilver PRODIAB proszek w sprayu może być skuteczny na owrzodzenia podudzi? Wiem, że Nanosilver PRODIAB pomaga na różne zmiany skórne, jak między innymi otarcia itp., ale nie wiem czy będzie w stanie pomóc w tak powaznym problemie, jak właśnie owrzodzenie podudzi. Czy jest szansa, że dzieki temu preparatowi uda się pozbyć tego uciążliwego problemu czy jednak potrzebny jest na to jakiś silniejszy środek niż Nanosilver PRODIAB? I jeśli tak to jaki lek bez recepty zastosować, by pozbyć się owrzodzeń podudzi? Czy nie ma szans, żeby pozbyć się tego problemu bez wizyty u lekarza? Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, chciałabym sobie poradzić z moim problemem sama i dopiero wtedy, kiedy to nie będzie możliwe udać się do lekarza... Proszę o pomoc!

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc rekomendować dany preparat konieczne jest badanie lekarskie i ocenienie zmian,. proponuję udąć się do lekarza chirurga.

Nie. Leczenie musi być kompleksowe - przyczynowe. USG Dppplera - jeśli niewydolność żylna to planować leczenie operacyjne i kompresjoterapeutyczne. Samo leczenie miejscowe owrzodzenia nie prowadzi do żadnego sukcesu.