Czy odczuwam objawy uboczne stosowania Trittico?

Dzień dobry Biorę trittico cr od dwuch dni tylko wieczorem na nerwicę w dawce 25mg czy możliwe że to skutek uboczny leku czy trzeba trochę czasu żeby organizmu się przyzwyczaił mam wrażenie jak by mi ciało w klatce piersiowej pulsowało dziwnie to pisać falowało.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

przyjmowanie każdego leku wiąże się z ryzykiem wystąpienia działań niepożądanych, które zawsze są opisane w ulotce dołączonej do opakowania.

Producent leku Trittico CR wymienił między innymi takie skutki uboczne, jak: reakcje alergiczne, nieprawidłowe wyniki badań krwi, myśli samobójcze, problemy ze snem, zaburzenia świadomości, zawroty głowy, drgawki, senność, uczucie niepokoju, drżenia i skurcze mięśni, a także parestezje, mimowolne ruchy ciała lub arytmie serca.

Możliwe więc, że opisane przez Panią uczucie wynika z przyjmowania leku Trittico CR. Działania niepożądane najczęściej uwidaczniają się na początku kuracji i ustępują wraz z upływem czasu.

Producent leku Trittico CR informuje, że lek ten zaczyna działać już po tygodniu stosowania.

Podobne pytania umieszczamy poniżej:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-lek-trittico-cr-moze-spowodowac-problemy-z-erekcja,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-trittico-na-mnie-nie-dziala,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/co-jest-powodem-drzenia-ciala-po-zastosowaniu-leku-miravil-i-trittico-cr.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.