Czy osoba po usunięciu guza jelita grubego powinna wykonać badanie SRC?

Witam.Usunieto mi doszczętnie guza neuroendokrynnego jelita grubego (odbytnica)Ki67 ok 1%,ck PAN ,chromogranina-,synaptofizyna .Wykonałam rtg klatki piersiowej oraz tk jamy brzucha,usg tarczycy,usg jamy brzucha,chromograninę,cea morfologia-wyniki ok. Jedyne objawy od 20 lat zaczerwienienie twarzy,klatki piersiowej po kawie,alkoholu.Czy powinnam zrobić badnie SRS?Co jaki czas powinnam się badać?Czy jest nadzieja ,ze w innym narządzie guz się nie pojawi?

Konieczność wykonania badania ustali lekarz leczący po analizie wszystkich wyników. To nie jest badanie o którym decyduje Pacjent. Potrzebna do tego jest ogromna wiedza z zakresu zarówno onkologii jak i endokrynologii. Proszę zadać to pytanie swojemu lekarzowi leczącemu.