Czy parametry obecnej ciąży są dobre?

Ostatnia miesiączka 27.02. Test 5.04 potwierdza ciąże. USG 18.04.Według Om ciąża 7t6d. Według lekarza cykl trwał 31 dni więc ciąża może być dużo młodsza, nawet niespełna 6t. Podxzas usg wykryto pęcherzyk GS 18mm który oraz ys 3,4mm Doktor twierdzi, że ciąża młoda i zarodek ujawni się później, wszystko ok bo mógł się schować za żółtkiem. Na następny dzień trafiam do innego lekarza, który twierdzi, że już powinno być widać zarodek i jest to pusta ciąża. Badanie trwało Maks dwie minuty, nie posłuchał, że mam tyłozgięcie i przy pierwszej ciąży wyłapanie zarodka udało się dopiero w 10tc. Czy parametry obecnej ciąży są dobre?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i ponownie udac się do lekarza ginekologa