Czy pęcherzyk mógł zejść z okresem?

witam mam pytanie.miesiac nie mialam okresu udalam sie do ginekologa na usg widnial pecherzyk w macicy,nie jest to ciaza co potwierdzil wynik krwi.zlecono mi zrobic markery ca tez sa w normie.po tyg udalam sie na wizyte bylo powiekszone endometrium dostalam skierowanie do szpitala na zabieg....czas oczekiwania 3 tyg.lekarz przepisal mi tabletki na wywolanie okresu.po 2 tabletkach dostalam okres.za tydz ide na wizyte.czy pecherzyk mogl zejsc z okresem czy endometrium powiekszylo sie przed okrese

Być może taka sytuacja mogła zaistnieć i wraz złuszczającym się endometrium w czasie krwawienia miesiączkowego pęcherzyk mógł ulec ewakuacji.