Czy perforacja ściany macicy jest przeciwwskazaniem do porodu siłami natury?

Dzien dobry, Podczas zabiegu lyzeczkiwania doszlo do perforacji scian macicy.Mialam zabieg laparoskopii. Teraz jestem wciazy i zastanawiam sie czy to jest przeszkoda do porodu sn? Od zabiegu minie rok. Boje sie ze podczas porodu sn macica w niejscu uszkodzenia może pęknąć.

O sposobie porodu zdecyduje ginekolog położnik pod koniec ciąży.