Czy pieczenie pochwy podczas oddawania moczu wymaga wizyty u ginekologa?

Od niecałego tygodnia odczuwam ból i pieczenie pochwy szczególnie podczas oddawania moczu. Czy wizyta u ginekologa jest potrzebna i czy podczas badania może on sprawdzić czy jestem dziewica?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak można sprawdzić ale nie ma to znaczenia. Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa