Czy po całkowitym pominięciu tabletki antykoncepcyjnej i wystąpieniu plamienia można wykluczyć ciążę?

Witam, czy po całkowitym pominieciu tabletki antykoncepcyjnej, i wystąpieniu dwa dni wcześniej plamienia/krwawienia z odstawienia wyklucza ciążę? To plamienie/krwawienie wystąpiło 7 dni po pominieciu tabletki, a w dniu pominiecia odbyłam stosunek i póki co mam temperaturę powyżej 37. Dziękuję i pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, pomimo wszystko zalecałbym wykonanie testu ciazowego za około 2 tygodnie. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej można ale nie na 100 %. Proszę wykonać test ciążowy.