Czy po leku Perazin mogą wystąpić omamy i zaburzenia widzenia?

witam czy po leku perazin moga wystapic omamy zaburzenia widzenia i rozmowy z np duchami??? a po zarzyciu rano leku znikaja te objawy?? czy moj maz moze dostac 2 rzutu padaczki po leku?? mial w czwartek padaczke a kuracje stosuje po raz 2 teraz. prosze o odp bo nie wiem czy nie lepiej moze go do szpitala psych zabrac po raz 2 ???

O konieczności umieszczenia pacjenta w szpitalu decyduje lekarz, po osobistym zbadaniu chorego.