Czy po pół roku od śmierci partnera normalne jest trwanie w ciągłym zaprzeczeniu?

Pytanie do psychologa- czy po pół roku po śmierci partnera normalne jest trwanie w ciągłym zaprzeczeniu?

Witam, nie wiem czego dotyczy zaprzeczenie, mogę się jedynie domyślać, ze problem dotyczy przeżywania żałoby po utracie bliskiej Pani osoby. Może Pani szukać pomocy wśród innych bliskich osób i w psychoterapii. Pozdrawiam

nie.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza