Czy po redukcji podczas stabilizacji można pić piwo?

Witam serdecznie czy po redukcji w czasie stabilizacji wagi można wypić raz w tygodniu weekend 1-2 puszki piwa podczas spotkań towarzyskich bez obaw o wzrost wagi? oczywiście bez żadnych przekąsek pozdrawiam

Dobry wieczór,
jeśli są one uwzględnione w założeniach kalorycznych diety to tak, Obowiązkowo spacer na następny dzień:)

Pozdrawiam,
Beata Krawczyńska-Kowalska

Witam
2 piwa to będzie około 500kcal - dodatkowych, tak zwanych pustych kalorii. Może Pani sobie na nie pozwolić, ale w ten dzień trzeba przyjąć kalorii mniej - np. obniżyć ilość tłuszczu w jadłospisie dziennym.

Innymi słowy z czegoś trzeba zrezygnować, żeby te piwka wcisnąć ;) Oczywiście nie zmniejszamy ilości warzyw i owoców, tylko np. z jogurtów smakowych, płatków śniadaniowych typu Nesquik - po prostu tych mniej wartościowych produktów.

Pozdrawiam.
Dodatkowo na stronie mojej poradni trwa konkurs - można wygrać darmową konsultację dietetyczną. Zachęcam więc do udziału.
https://www.facebook.com/poradnialubczyk