Czy po usunięciu obu migdałków będę częściej chorować?

Czy po usunieciu obu migdalkow bede czesciej chorowala? Mam duzo krypt i w nich zbiera sie pokarm. Przez to ciagle mam jakies podraznienia. Slyszalam ze moge czesciej miec chore pluca.

Nie jest to regułą jednak może nieznacznie podkreślam nieznacznie zwiększyć się prawdopobieństwo zakażeń górnych dróg oddechowych, a nie dolnych czyli płuc.