Czy podczas ciąży może pojawić się ból brzucha?

Mój termin miesiączki był 16 lipca zawsze mam przeważnie 5 dni krwawienia. Ale ten okres był inny niż zazwyczaj był skapy i bardzo piersi mnie bolą plamienie mam DO dziś to już 9 tydzień zrobiłam dwa testy i wyszły pozytywnie ale niepokoju mnie ból pod brzuchem i to krwawienie czy to normalne jest podczas ciaz

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u ginekologa po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć. Na pewno sie zdarza