Czy pomimo negatywnych testów ciążowych istnieje możliwość ciąży?

Witam, od 9 dni nie mam miesiączki ostatnia była 12 kwietnia zrobiłam 3 testy ciążowe jeden 4 dnia,drugi 6 a trzeci 7 z porannego moczu wszystkie wyszły negatywnie, pobolewa mnie brzuch i jest twardy,czasami robi się wielki jak piłka,2 razy zwymiotowałam.Czy pomimo negatywnych testów jest możliwość ciąży? dodam że regularnie współżyję bez zabezpieczenia. Bardzo proszę o poradę

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w tej sytuacji wskazany jest kontakt z ginekologiem, oznaczenie poziomu hormonu beta-hCG we krwi i wyjaśnienie ew. przyczyny braku miesiączki.