Czy powiększone węzły chłonne zawsze oznaczają chorobę?

Witam mam pytanie ja jak robię usg piersi to zawsze słyszę że mam powiększone węzły chłonne pod pachami i to za każdym razem innych objawów nie zauważyłam prócz tego że od jakiegoś czasu swedzi mnie całe ciało ale tylko w nocy czy to może oznaczać że jestem chora czekam na odpowiedź Aneta.

Witam , proszę omówić sprawę powiększonych węzłów z lekarzem , który to stwierdza. Swędzenie ciała proszę skonsultować u lekarza rodzinnego , może trzeba zbadać poziom cukru!? z.żurawski