Czy powinienem sięgnąć po inny lek?

Biorę klomipraminę 6 tydzień, nie odczuwam żadnej poprawy poza pojawieniem się skutków ubocznych. Czy powinienem poczekać maks. do 12 tygodnia, czy skoro w takim okresie czasu nie pojawił się efekt terapeutyczny powinienem powiadomić lekarza i przejść na inny lek?

Witam! Nie ujawnił Pan przyczyny stosowania Klomipraminy: depresja, bóle neurogenne, czy inne. Jeżeli po sześciu tygodniach przyjmowania leku nie ma efektu terapeutycznego to należy szukać innej metody. Anafranil jest lekiem dość leciwym i są nowocześniejsze, z mniejszą ilością objawów niepożądanych. Powodzenia W. Łuczkowski.