Czy powinnam poddać się operacji bariatrycznej?

Witam, zostałam zakwalifikowana do operacji bariatrycznej(sleev), ale mam wątpliwości. Od dziecka byłam otyła i nie potrafiłam tego schudnąć wielokrotnie próbując bo wciąż byłam głodna. Obecnie mam niedoczynność tarczycy oraz insulinooporność( insulina 11,4/66,1/74,9 glukoza 90,5/90,6/84,8). Mam napady głodu, ciągle chce mi się jeść oraz pić słodkie napoje. Nie potrafię schudnąć biorąc tabletki, ciężko mi wytrzymać jedząc wyłącznie warzywa z kurczakiem oraz pijąc wyłącznie zwykłą wodę. Nie uważam żebym dała rade schudnąć sama. Obawiam się ze po operacji wciąż przez wysoka insulinę będzie mi się chciało jeść jak do tej pory i żołądek się z powrotem rozciągnie. Bardzo proszę o radę w tej sprawie

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u dietetyka i ustalenie odpowiedniej diety i rozważenie razem z psychologiem leczenia operacyjnego